Yhteystiedot



LU RAKENNUS
puh: 019-2217200
email: lur@lurakennus.com

/ LU Rakennus Oy - VN Bygg Ab

John Lindqvist

Toimitusjohtaja


+358 40 583 6446
john.lindqvist@lurakennus.com

Susanne Lindholm

Talousjohtaja


+358 50 588 3503, 019-221 7200
susanne.lindholm@lurakennus.com

Mathias Stenman

Tuotantojohtaja


+358 400 792580
mathias.stenman@lurakennus.com

Janne Boström

Tuotantojohtaja, vahinko- ja saneerausyksikkö


+358 40 739 6262
janne.bostrom@lurakennus.com

Jim Laine

Yksikönjohtaja, vahinko- ja saneerausyksikkö


+358 400 182 737
jim.laine@lurakennus.com

Michael Österberg

Vastaava työnjohtaja


+358 40 484 0108
michael.osterberg@lurakennus.com

Tobias Ekman

Työnjohtaja vahinko- ja saneerausyksikkö


+358 40 634 2285
tobias.ekman@lurakennus.com

Jan Gustafsson

Vastaava työnjohtaja


+358 40 351 9199
jan.gustafsson@lurakennus.com

Jonathan Nylund

Työnjohtaja


+358 40 540 0704
jonathan.nylund@lurakennus.com

Viktor Strandberg

Vastaava työnjohtaja


+358 45 806 4050
viktor.strandberg@lurakennus.com

Soita jo tänään!

Älä epäröi ottaa meihin yhteyttä, jos tarvitset luotettavaa kumppania rakennusprojektiisi. Toimipaikkamme sijaitsee Hangossa, joista käsin toteutamme projekteja laajemmallakin alueella. Oletko sinä seuraava tyytyväinen asiakkaamme?

Laskutusosoite

LU Rakennus Oy
PL 5207
70701 Kuopio

Enfo 003714377140, Osoite 003714896434.