Kontaktuppgifter



VN BYGGSERVICE
puh: 019-2217200
email: lur@lurakennus.com

/ LU Rakennus Oy - VN Bygg Ab

John Lindqvist

Verkställande Direktör


+358 40 583 6446
john.lindqvist@lurakennus.com

Susanne Lindholm

Ekonomichef


+358 50 588 3503, 019-221 7200
susanne.lindholm@lurakennus.com

Mathias Stenman

Produktionschef


+358 400 792580
mathias.stenman@lurakennus.com

Janne Boström

Produktionschef, sanerings- och skadereparationsenheten


+358 40 739 6262
janne.bostrom@lurakennus.com

Jim Laine

Enhetschef huvudstadsregionen


+358 400 182 737
jim.laine@lurakennus.com

Michael Österberg

Arbetsledare


+358 40 484 0108
michael.osterberg@lurakennus.com

Tobias Ekman

Arbetsledare för skade- och saneringsarbeten


+358 40 634 2285
tobias.ekman@lurakennus.com

Viktor Strandberg

Arbetsledare


+358 45 806 4050
viktor.strandberg@lurakennus.com

Ring redan idag!

Tveka inte att ta kontakt med oss om du behöver en pålitlig partner för ditt byggprojekt. Från vår bas i Hangö förverkligar vi projekt inom ett större område. Är du vår nästa nöjda kund?

Faktureringsadress

VN Byggservice Oy
PL 5207
70701 Kuopio

Enfo 003714377140, Adress 003714896434